ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В ЗДО

/Files/images/x_26bd066e.jpg
1. Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає гортань і шкіру, вимірює температуру у групі раннього віку дитини (в дошкільних - за показниками, в період карантину тощо.)
2. Не приводити до закладу дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в заклад дошкільної освіти не приймаються.
3. Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.
4. Після перенесеного захворювання діти в заклад приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.
5. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.
6. Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для групового та вуличного взуття, для гребінця, головного убору, спортивної форми
7. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.
8. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими.
9. Приводити дитину в заклад не пізніше 9-ї години ранку.
10. Забирати дитину не пізніше 17.00 год. (для батьків, які оформили заяви до чергових груп - не пізніше 19.00 год.)11. Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал дошкільного закладу.
12. У разі відсутності дитини більше 3-х днів (по хворобі) батьки повинні надати медичну довідку.
13. У разі відсутності дитини без поважної причини більше 75 днів, вона вибуває з дошкільного закладу.
14. Відправляючись у відпустку батьки повинні написати заяву.
15. Завчасно повідомити вихователя про вихід дитини в заклад після її відсутності.
16.Привівши дітей до закладу батьки повинні передати дитину вихователеві. Ввечері вихователі зобов’язані передати дитину батькам (законним представникам дитини), або, на письмове прохання батьків, родичам, які не молодші 16 років.
17. Оплату за утримання дитини в закладі необхідно здійснювати до 20-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей
.18. Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.
19. Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.
20. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників ясла-садка, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.
21. Якщо дитині сподобалася іграшка свого однолітка, слід чемно попросити її у нього.
22. Діти дошкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.
23. Обладнання групи, іграшки, дидактичні посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.
24. Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або завідувача.