Правила прийому до закладу освіти

З вересня 2013 року запроваджено електронну реєстрацію дітей до закладу дошкільної освіти.Нова система дозволяє батькам реєструвати дитину через інтернет та забезпечує можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади" батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків обо осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні заклади освіти м.Харкова заявником мають бути надані напступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотримання вимог законодавства України).

Перелік документів, які необхідно надати до закладу:

1. Копія свідоцтва про народження.

2. Анкета.

3. Заява

4. Згода на обробку персональних даних.

5. Довідка про те що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
6. Форма 063 (Щеплення)

7. Довідка про епідоточення (дійсна 3 дні, тому необхідно надати перед 1 вересня)

При собі також мати копії паспортів батьків, папір А - 4, ручку, файли.

Всі документи скласти в теку скоросшивач в окремі файли.

Медичні документи можна надати до 15 липня.

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.