/Files/images/gifki/line (7).gif

Ністоріка Ганна Сергіївна

/Files/images/105d_10.jpg

Педагогічний стаж 8 років

Завідувач здійснює загальне керівництво дитячим садом. У своїй діяльності керується:
-Конституцією України;
-Законом України «Про дошкільну освіту»;
-Законом України «Про мови»;
-Державною Національною програмою «Освіта. Україна ХХІ століття»;
-Конвенцією про права дитини;
-Положенням про дошкільний навчальний заклад;
-Методичними, нормативними та іншими керівними матеріалами, які регламентують науково – методичну діяльність дошкільного навчального закладу.
Завідувач займається комплектуванням груп дітьми відповідно до їх віку, станом їх здоров'я, індивідуальними особливостями і запитами батьків, добирає кадри, керує педагогами, і обслуговуючим персоналом.
Батьки можуть звертатися до завідувача за консультаціями і вносити власні пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми. Батьки також в праві вимагати, щоб колектив забезпечував дитині належний догляд, виховання і навчання, охорону і зміцнення здоров'я .

/Files/images/gifki/line (24).gif

ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Харкова.

У разі встановлення батькам або особам, які їх замінюють, статусу заявки "Отримано направлення" необхідно упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу:

1. Направлення у даний заклад дошкільної освіти, виданого районним модератором.

2. Копію свідоцтва про народження дитини.

3. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).

4. Медичні довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.

Зарахування дитини до ЗДО здійснюється за наявності направлення управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.

Результативні заходи.

Результативні заходи,які проведені на базі ЗДО №105

17.03.2015 року на базі ЗДО №105 відбувся семінар для вихователів малокомплектних дитячих закладів Холодногірського району. В семінарі взяли участь : головний спеціаліст управління освіти адміністрації Холодногірського району -Сальникова О.О.,завідувачі дошкільних закладів №191 ,№105, №255, методист дошкільного закладу №320, вихователі малокомплектих дошкільних закладів. На семінарі були надані практичні поради щодо навчально-виховної роботи в різновікових групах...

Районне методичне об.єднання директорів закладів освіти Холодногірського району м.Харкова " Ділова документація в ЗДО"