/Files/images/gifki/line (284).gif

До революції це були землі крупного власника Попова. У 1922 році при управлінні південної залізниці був організований житлово- будівельний кооператив. З.явилися перші одноповерхові котеджі. У 1922році виросло селище , яке робітники назвали Червоний Жовтень. Минали роки , виникла потреба в відкритті дитячого садка. Так було відкрито дитячий садок в післявоєнний тяжкий час . В садочку працював колектив: вихователь Синиціна Р.М.,няні Мокашова О.П. Гладка Л.Н. які відповідали за збереження і роздачу хлібних карток.

Із поступовим розширенням селища зростала потреба і в місцях в дитячому садку. В березні 1965 року Ленінським РВО було прийнято рішення про реконструкцію дитячого садка: прибудоване приміщення групи, медичного кабінету, харчоблоку.Загальна площа склала - 463 м2. Все це було здійснено під керівництвом завідучої Хмильніної С.І.

Минали роки , за роки існування дитячого садка виховане не одне покоління дошкільнят. Вихователь-це не професія , це доля.

/Files/images/1506015097561.jpg

Колектив на чолі з завідувачем Ністоріка Г.С. намагається створити найкращі умови для малят відповідно до вимог сьогодення , поліпшити якість дошкільної освіти. Дитячий садок живе своїм цікавим життям.

/Files/photogallery/8391/Пузирі.jpg

В останній час збільшилась кількість дітей, особливо ясельного віку тому з січня 1996 року відновилась робота групи дітей раннього віку. Навчальний заклад прийняв статус ясла-садка/Files/photogallery/8019/Прогулянка в дворі.jpg

.

Сьогодення ставить високі вимоги перед дошкільною освітою, перед кожним педагогом.Завдання колективу-це підвищення якості навчально-виховної роботи в ЗДО. Над цим і працює ясла-садок №105 . Діти-наше майбутнє, це правильно,але вони і наше теперішнє./Files/images/1507974218551.jpg

/Files/images/1506015139565.jpg

Ми віримо у життя , віримо у дітей. Ми сподіваємося на життя ,сподіваємося і на дітей.

/Files/images/1507575372296.jpg